Fellne per Golf IV (4)

Shitet nga: Gramoz 11 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 4 te bardha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim