Fellne per Golf IV

Shitet nga: Blero 24 Krr 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 -she chrome / extra te mira per Golf IV - me goma te veres nr. 225 45 R 17, CONTINENTAL origjinal prodhim Gjerman (shih foton) te pasmet jane fabrikisht pak me te gjera qe te duket vetura sa me sportive, jane shume stabile, aspak nuk dridhin, i japim me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim