Fellne per Mercedes

Shitet nga: Muje Dervishaj 02 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 15 per Mercedes bens
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim