Fellne per Passat Golf etj

Shitet nga: Arber 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Passat,Golf etj. nr 15 me 5 goma ,(3 nje model) e (2 cope model tjeter) 195-65-15 shum te mira.

Nr tel. 044-402-403 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim