Fellne per VW, Audi, 18 C

Shitet nga: Dardan 20 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Fellne 18 C per VW ose Audi me cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim