Fellne per VW Golf etj

Shitet nga: Besmir 08 Krr 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf 4 me goma tveres tmira dhe fellne per golf 6 me plantinium dhe goma timrit treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim