Fellne per VW

Shitet nga: 049818881 05 Nën 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
245 40 18 ne gjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim