Fellne per bmw 5 520

Shitet nga: Bmw 01 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellent jan shum tmira me goma veres jan 15 inch nuk dridhin jan tbukraa mundeni edhe ne viber me shkruu +37744522166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim