Fellne per bmw x5-x6 20coll

Shitet nga: 049711710 02 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Bmw x5 x6 20coll pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim