Fellne per golf 5.6.7

Shitet nga: Fellne golf. 6 02 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vw golf 5.6.7 17 col me goma te reja pa asnje grrith po thuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim