Fellne per mercedes

Shitet nga: Sali 28 Sht 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 10 dit te perdorura te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim