Fellne per vw golf 5 ,vw passat cc , audi etj

Shitet nga: gzim 29 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim