Fellne per vw nr 18

Shitet nga: Fellne 17 Dhj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vw nr 18 she Jan te sapo ardhura nga jasht me garancion qe nuk dridhin.fellnet Jan per kto lloj veturash Golf 5. Golf 6. Golf 7. Pasat 3C. Audi A4. Mercedes Benz. Fellnet mund ti provoni prej ores 09 : 00 deri 22 : 00 sms mos dergo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim