Fellne te reja origjinal VW me goma te reja Mich..

Shitet nga: XX 28 Pri 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te reja origjinale e VW, 4 copa me goma te reja Michelin
215/55 R 16.
Fellne si dhe goma janë e pa perdorura siq shihet edhe ne foto.

049223809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim