Fellne univerzall me 10 vrima

Shitet nga: Deno 25 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me 10 vrima univerzal
Shum te ruajtur
Per Golf,Passat,bora,Audi etj

044-710-811
Viber +377-44-710-811

Deno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim