Fellne urgjend

Shitet nga: Elvisi 18 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   270 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me 4 vrima 225,45,17 garantoj per to qe nuk dridhin as nuk gjujne ndrrim me fellne 15,16 viber +38649356346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim