Fellne vw

Shitet nga: 049804120 16 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vw golf V dhe VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim