Fellne x5 18

Shitet nga: xxxxxxx 09 Qer 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per x5-x6 18 me goma shuuum te mira.Pres bleres serioz!Mund te kontaktoni edhe ne Viber +37744513237!Mundsi ndrrimi me iphone 6!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim