Fellne

Shitet nga: vitor 10 Pri 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 235 35 R19 jan shum te mira nuk kan demtime per me shum info na kontaktoni presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim