Fellne

Shitet nga: Liridon 16 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith goma per Bmw x5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim