Fellne

Shitet nga: edi 20 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan me goma 195,60,15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim