Fellne

Shitet nga: fellne 26 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16t ne gjendje shum te mir bejn per:pasat,tauran,sharan,golf5 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim