Fellne

Shitet nga: valmiri 20 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 4 copa 16 coll me goma me 5 vrima shum te rujtme pa asnii grith te interesuarit mund te lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim