Fellne

Shitet nga: fellne 05 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf bora pasat fellnet siq shifen ne foto jon te reja amo kerkun nuk kan as 1 grith mundeni edhe mi pa fellnet nuk dridhin nuk gjujn jon perfekt jon me guma te veres 205.55.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim