Fellne

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fellne 09 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose nderroj fellnet marka ZO 215-55-17 dy goma ikan pothuajse te reja porelli dy te tjerat jan vjetra. Fellnet bej per Audi mercedes etj . Jam i interesuat mi nderru me fellne 16-sh per mercedes , mundeni me kontaktu ne ket numer edhe ne Vaib: +37745354587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim