Fellne

Shitet nga: Qerim Zenelaj 13 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She fellne te golfit 15 zoll ja te mira me goma.te.mira per dimer me pse vrima etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim