Fellne

Shitet nga: fellne 22 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me gjith goma 185-60-15 te katertat 60 euro gomat nuk jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim