Fellne

Shitet nga: Biti 28 Gsh 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne+gomat 14she.
Qmimi i fundit 100€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim