Fellne

Shitet nga: Fisnik Çeku 30 Sht 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim