Fellne

Shitet nga: Arianit 14 Tet 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 copa Fellne 17sh janë prodhim Gjerman, crom origjinal.
Çmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim