Fellne

Shitet nga: Blerim 27 Tet 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet nr 17 shum trujtme me goma gomat jo treja...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim