Fellne

Shitet nga: bashkim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne numer 14 - 4 sharafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim