Fellne

Shitet nga: agron 05 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 cool bojn per bora golf 4
Boj ndrrim me iphon 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim