Fellne

Shitet nga: rinor 14 Jan 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15
Alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim