Fellne

Shitet nga: dardan 15 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 14tshe tmira jon te aluminit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim