Fellne

Shitet nga: Nysret 24 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te Peugeot. Mund te na kontaktoni ne keta numra: 044364358/049561012. Mund te na gjeni dhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim