Fellne

Shitet nga: dardan 27 Jan 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 14-tshe te aluminit jon komplet te 4tertat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim