Fellne

Shitet nga: Bashkimi 12 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe guma fellnet e opellit bojn edhe per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim