Fellne

Shitet nga: Xxxx 05 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrrohen fellnet me 17 ose 18 fellnet jon 205 55 16 mercedes me guma dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim