Fellne

Shitet nga: Flamur 17 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHiten Fellne per Bmw Nr/R17 ne gjendje te rregullt qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim