Fellne

Shitet nga: Lami 26 Shk 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet kan gjen en mercedes s-class
Fellnet jan me 10 vrima mund ti bine edhe ndonje veture tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim