Fellne18

Shitet nga: Rajmond 11 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 per Golf 4, Audi A3, Bora. Fellnet I kan plus dy goma tjera. Cmimi I panegociushem sepse fellnet jane shume te rujtme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim