Fellnet 15

Shitet nga: gzim 11 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 me 5 vrima jon per mercedes origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim