Fellnet 18"

Shitet nga: E. 17 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

288 EUR   320 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet e sapo ardhura nga zvicrra
18" Mercedes Audi Golf
Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim