Fellnet e aluminit me gjithe goma te dimrit

Shitet nga: Mirsad 11 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane te aluminit jane me 5 sharafa dhe jane numer 14 ndersa gomat jone shume te mira
Numer telefoni dhe viber +37744220928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim