Fellnet e pasatit

Shitet nga: Egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jon 16she jon te ardhura nga zvicrra nuk jon te vozitura neper kosovë jon me 5 bira boin edhe per golf 5 audi etj.viber +37744565773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim