Fellnet e peugoet

Shitet nga: Drilon 05 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e peugoet.Fellnet jane te mira me goma te mira edhe me sharafa.Mund te na konktaktoni ne keta numra 044364358/049561012.Mund te na konktaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim