Fellnet me Goma

Shitet nga: Altin 05 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma jan te golfit 5.Jan numer 205/60/16.Mund te na konktaktoni ne keta numra 044364358/049561012.Mund te na gjeni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim