Fellnet me goma

Shitet nga: Altin 05 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes vellnet me goma jane per passat per audi mercedes.Fellnet ja te mira.Mund te na konktaktoni ne keta numra 044364358/049561012.Mund te na gjeni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim