Fellnet me goma

Shitet nga: Altini 09 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma.Jan numer 17.Mund te na konktaktoni ne keta numra 044364358/049561012.Mund te na gjeni edhe ne viber.😉
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim